2013. július 5., péntek

Partille Cup 2013 (2013.07.05) - egyenes kieséses szakas, 1. rész

A tegnap befejeződött csoportkörök utána ma az egyenes kieséses szakasszal folytatódott a megmérettetés.

4. játéknap mérkőzései (péntek)
Délelőtt 10:50-kor játszott a G15-ös csapat. Az ellenfél a svéd Skogås HK volt, akiktől 10 - 25 arányban sajnos kikaptak. Ezzel a vereséggel a csapat sajnos elbúcsúzott a tornától :(

Nem sokkal később, 11:25-kor játszott a G13 az orosz SC Kirovchanka együttesével, akiket 18 - 12-re el is vertek. Ezzel bejutottak a legjobb 8 közé.

A B14-es csapat 14:20-kor lépett pályára a svéd OV Helsingborg ellen, szintén a 8 közé jutás volt  tét, de ezúttal az alsóházban. A találkozót 18 - 14 arányban meg is nyerték a fiúk, ott vannak a legjobb 8-ban.

A nap negyedik mérkőzést a G13-as csapat játszotta, ismét egy orosz, a DS Egorievsk ellen. A végeredmény 18 - 11 lett, ezzel ott vannak a holnapi negyeddöntőben. Az ellenfelük a norvég Charlottenlund SK lesz, reggel 8:30-kor.
Az ellenfél a csoportmeccseken 100%-os teljesítményt nyújtott és (+66)-os gólaránnyal zárt.

A mai utolsó mérkőzést a B14 játszotta norvég Baekkelaget SK 1 ellen. A meccs az óbudai csapat 16 - 10 arányú győzelmével ért véget. Holnap a svéd Nörrköpings HK lesz az ellenfél 9:05-től.
Az ellenfél a korosztály 9. csoportjában a 4. helyen végzett, 3gy-1d-2v eredménnyel, (+44)-es gólkülönbséggel.